Ces Travel Agency  
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Giriş | Üye Ol
Müşteri Değerlendirmeleri
MUHTEŞEM BİR KAPADOKYAESRA SALCIOĞLU - 15/09/14 13:06
Uzun zamandır gidip görmek istediğim Kapadokya' ya CES Travel ile gittiğim için gerçekten şanslıyım. Eğlenceli, eğitici-öğretici ve bir o kadar da zevkli bu tura mutlaka katılmalısınız. Otobüse ilk bindiğimiz andan itibaren heyecanlıydık ve İstanbula geldik hala heyecan devam ediyor. O tarihi yerleri görmek o atmosferi solumak gerçekten bambaşkaydı.. Balon turuna mutlaka katılmalısınız. Yükseklik korkum var ya düşerse diye düşünüp kendinizi sakın kandırmayın.. Balona binip manzaraya kapıldığınızi gündoğumu izlediğiniz ve o güzel dakikaları fotoğrafladığınız an, korkularınızın ne kadar yersiz olduğunu fark edeceksiniz.. CES travel diyorum ve Kapadokya için alternatifi asla yok diyorum...
 
kapadokya turugamze tankoç - 16/07/14 12:59
yıldız teknik ün. etkinlikleri içinde sizinle beraber yapılan kapadokya turu çok güzeldi. özelikle ayarladığınız otelin konumu balonların hemen yanından kalktığı düşünülünce mükemmeldi. ben turun sahibinin de çok içren olduğunu düşünüyorum bizlerle yakından ilgilendi teşekkür ederim. daha önce fikirlerimi yazmaya fırsat bulamamıştım. geç de olsa paylaşmak istedim. tekrar buluşmak ümidiyle
 
KAPADOKYA TURUMUZGörkem Ayhan - 10/06/14 21:37
Her zaman Kapadokya'yı gezip görmek isterdim.Özellikle peri bacalarını... CES Travel ile bu isteklerimin hepsi gerçek oldu.Bu turda peri bacaları,çanak çömlek atölyesi,taş atölyesi gibi birçok yeri gezdik.Bu güzel tur için başta Hale abla olmak üzere CES Travel'e çok teşekkür ediyorum.
 
Güzel Atlar Ülkesinde Güzel GeziSermet Ayhan - 10/06/14 21:29
Ailece hep görmek istediğimiz Kapadokya'yı gezip görmemizi sağlayan CES Travel'a ve özellikle her zaman gülen yüzüyle tüm misafirleriyle teker teker ilgilenerek her türlü sorunlarını bizzat kendisi çözen Hale Hanıma en içten teşekkürlerimizi sunarız. 30 Mayıs 2014 tarihinde başlayan iki günlük turumuza çok yoğun, çok zevkli ve bir o kadar da eğlenceli tecrübeler sığdırdık. Umarım, güzel Türkiye'mizin başka bölgelerini de yine CES Travel ile gezme imkanı buluruz. Hizmet sektöründe çalışmanın ne kadar zor olduğunu bizzat gördükten sonra CES Travel'ın değerli çalışanlarını yürekten takdir ederiz.
 
Kapadokya Turuİlker Boray - 02/06/14 22:50
30 mayıs 1 haziran tarihinde katıldığımız bu turda eksik ve olumsuz hiçbir olayla karşılaşmadık.Teşekkürler Özlem Hanım
 
EVLİLİĞE İLK ADIM:)KADİR NAFİYE - 27/05/14 18:19
Harika bir hafta sonu harika saatler geçirdiğim Ekim 2013.. Özlem Hanımın rehberliği paha biçilemez. Çok yorucu lakin bir okadarda keyfli serüven geçirdik. Tüm çalışan arkadaşlara ve Özellikle Özlem Hanıma Sevgiler..
 
23-25 TARİHLİ KAPADOKYA GEZİMİZŞÜKRAN SELİN TEKİN - 26/05/14 11:54
Bi turda hiç mi aksaklık olmaz evet olmuyor arkadaşlar ,şahane bir organizasyon sizleri bekliyor, o kadar yer gezmenize rağmen hiç yorgunluk hissetmiyorsunuz, tur sahibi Özcan bey bir harika :) kendisine vermiş olduğu kaliteli hizmetten ötürü birkez daha teşekkür ediyorum.bu tura katılacaksanız Özcan bey ne diyorsa yapın pişman olmayacaksınız :) türk gecesi eğlencesine mutlaka gidin,böyle harika bir eğlence başka yerde bulamazsınız.Özcan bey tur programınun dışında yerlere götürerek süprizlere yapıyor :) kalınan otel gerçekten çok güzel çok temiz ve yemekleri çeşit ve lezzet açısından gerçekten iyi.bu fiyata böyle bir hizmet başka yerde sanırım bulamazsınız.
 
7-9 MART KAPADOKYA GEZİMİZ :-) süperdi....BELGİN BALABAN - 11/03/14 15:03
Beni bu kadar çok güldüren Özcan Bey'e ve ekibine teşekkürlerimi bir borç bilirim. Çok güzel ve eğlenceli bir geziydi.Bizi balona bindirmek için çok emek verdi Özcan bey sağolsun, ayarladı maalesef hava koşullarından dolayı binemedik ama tesellim şu oldu, Göremeyi de görmüş olduk. Tur haricinde yerlerde gezdirildi, güzel sürprizler oldu. Tura katılan herkesin dilek ve şikayetleri ile özel olarak ilgilenildi. Özlem hanıma ve tur rehberimiz Cihan Bey'e de ayrıca teşekkür ederim. Kaldığımız otel temizdi(yemekler fena değildi, bazı arkadaşların rahatsızlıkları vardı ama gene de tabakları dolu doluydu :-)) Herkese tavsiye ederim. Başka bir turda tekrar CES TRAVEL ile olmak üzere.
 
TeşekkürlerÖzgür BİLGİN - 10/03/14 11:15
Katıldığımız Kapadokya turunda tüm detayların profesyonel olarak düşünüldüğü fakat bu tura ilk kez katılan misafir amatörlüğü ve doğallığı gördük. Herşey çok güzel ve doğaldı. Özcan Abi ve Özlem Hanımın canı gönülden destekleri ve yardımları çok güzeldi. Son olarak dönüş yolunda yolda bıraktığımız Özcan Abiden bir daha haber alamadık,görenlerin bizede bilgi vermesini istiyorum :) Tekrar herşey için teşekkürler...
 
14-16 Şubat Kapadokya Turudawnofrelic - 22/02/14 12:36
Koştura, koştura yaptığımız yorucu ama bir o kadar da görsel açıdan zengin, tarih kokan, doğayla iç içe, sıcak, samimi bir tur geçirdik Kapadokya'da. Bu kadar memnun kalmamızın en büyük sebeplerinden birisi organizasyonu sağlayan Özlem Hanım'ın sanki bizimle beraber tura çıkan bir gezgin gibi sıcak ve samimi davranışlarıydı. Bugüne kadar çok gezdim, çok yer gördüm. Bunların bir çoğunu da turlarla yaptım. Ancak nefret ettiğim bir şey vardır. Tur şirketinin insanları banknot olarak görmesi. İşte bu turumuzda Özlem Hanım bize bu durumu hiç yaşatmadı, hiç hissettirmedi. Gezdik, dördük, eğlendik. Ihlara Vadisi'nde kahvelerimizi yaptı, Kuzu gecesinde masa ile ilgilenmeyen garsonları fırçaladı. :) Samimiyet çok önemli bir şeydir benim için. İşte bu samimiyeti yakalayabildiğim için gayet güzel bir tur geçirdim. İleride tekrar Ces Travel ile turlara katılacağım zaman aklımda herhangi bir soru işareti olmayacak. Kendilerine bu güzel geziden ötürü teşekkür ediyorum.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Değerlendirme Yaz

Adınız:

Telefon: (Paylaşılmaz)


Mail Adresiniz:


Yorum Başlığı:


Firma Hakkındaki Yorumlarınız:

Onay Kodu :

Copyright © 2010 Ces Travel Agency Tüm hakları saklıdır. Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde Kullanım ve Satış Koşulları'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Gizlilik ve Güvenlik | Satış Sözleşmesi | Üye Sözleşmesi | Sss | İletişim   Web Tasarım:Vizly.Com