Ces Travel Agency  
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Giriş | Üye Ol
Müşteri Değerlendirmeleri
tek kelime ile harikaSinem ERDOĞAN - 26/03/15 11:18
Ailecek gitme fırsatı bulduğumuz ve tamamen tesadüfen internet sitesinden bulduğum bir tatil organizasyonuydu. Son ana kadar firma ile tereddütlerim olmasına rağmen, başta turdaki Özlem hanım olmak üzere tüm personel çok ilgiliydi ve hiç bir sorun yaşamadan süper bir haftasonu geçirdik. Ne bir organizasyon hatası, ne bir gecikme yaşadık. Çok fazla seyahat eden biri olarak, tek kelimeyle harika Kapadokya seyahati geçirttiğiniz için teşekkürler Ces travel ailesi :)
 
Kapadokya :)Zeynep B - 20/10/14 08:46
Uzuuun zamandır gitmek isteyip de gidemediğimiz Kapadokya turunu CES Travel sayesinde gerçekleştirdik. Çok doğru bir tercih yaptığımızı düşünüyorum. Çok güzel bir haftasonu geçirdik. Öncelikle Özcan Bey'e ve nezdinde tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederiz..
 
Balon Turuserdar polat - 09/10/14 21:45
06 Eylül tarihi için Ces Travel internet sitesinden balon turu satın aldım.Başlangıçta kafamda bir sürü soru işareti vardı.Acaba güzel olur mu ?hata mı ettim ? oraya mı gidip alsaydım diye.Endişelerimin tamamının yersiz çıktığını söylemeliyim.Hale Benatmaca hanım hemen benimle temasa geçti katılım formunu gönderdi.Uçuşun olduğu gün sabah beni otelimden aldılar anlaştıkları balon firmasındaki arkadaşlar son derece yardımsever ve güleryüzlüydüler.Çok güzel bir balon turu oldu bence yaptığınız harcamaya değer.Uçuştan sonra acentadan Hale hanım beni aradı ve herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığımı dahi sordu.Ces travel'a çok teşekkürler.
 
KAPADOKYAAYNUR YILDIRIM - 16/09/14 11:24
Kapadokya turu Tur tarihine son gunde Sevgili Özlem hn özverili yaklaşımı sayesinde katılma şansını yakaladık..ÇOOK TEŞEKKÜRLER..Başlangıcından sonuna[otel,yemekler]gayet guzel rahat bir tur geçirdik..Özcan bey tatlı sert,guven veren tarzınızla JEST lerinizle ÇOOK TEŞEKKURLER.. Yakında başka turlarda görüşmek dileği ile..Hep böyle güzel kalın.. SEVGİLER
 
KapadokyaVildan Akan - 15/09/14 18:03
Dün akşam turdan döndük ama bu gün yarın ve önümüzdeki diğer günler ben sanki halen Kapadokyada kaldım gibi . Ces Travel ve özellikle Özcan bey beye sonsuz teşekkürler bize bu güzel hafta sonunu yaşattıkları için. Az kalsın balon turunu kaçıracaktım ki imdadıma Özcan bey yetişti ne yaptı ne etti bana özel araç ayarladı ve beni zamanında ufak bir gecikme ile yetiştirdi uçuşa .O kadar mutlu oldum ki sevinçten çığlık atmak isterdim . peri bacaları -balon- yeraltı şehirleri -ıhlara vadisi ve baktığım her herin kart postal gibi gerçek dışı o muhteşem manzarası unutulmaz . iyi ki gitmişim iyi ki Ces Travel'i seçmişim. Emeği geçen herkeze sonsun teşekkürler .
 
MUHTEŞEM BİR KAPADOKYAESRA SALCIOĞLU - 15/09/14 13:06
Uzun zamandır gidip görmek istediğim Kapadokya' ya CES Travel ile gittiğim için gerçekten şanslıyım. Eğlenceli, eğitici-öğretici ve bir o kadar da zevkli bu tura mutlaka katılmalısınız. Otobüse ilk bindiğimiz andan itibaren heyecanlıydık ve İstanbula geldik hala heyecan devam ediyor. O tarihi yerleri görmek o atmosferi solumak gerçekten bambaşkaydı.. Balon turuna mutlaka katılmalısınız. Yükseklik korkum var ya düşerse diye düşünüp kendinizi sakın kandırmayın.. Balona binip manzaraya kapıldığınızi gündoğumu izlediğiniz ve o güzel dakikaları fotoğrafladığınız an, korkularınızın ne kadar yersiz olduğunu fark edeceksiniz.. CES travel diyorum ve Kapadokya için alternatifi asla yok diyorum...
 
kapadokya turugamze tankoç - 16/07/14 12:59
yıldız teknik ün. etkinlikleri içinde sizinle beraber yapılan kapadokya turu çok güzeldi. özelikle ayarladığınız otelin konumu balonların hemen yanından kalktığı düşünülünce mükemmeldi. ben turun sahibinin de çok içren olduğunu düşünüyorum bizlerle yakından ilgilendi teşekkür ederim. daha önce fikirlerimi yazmaya fırsat bulamamıştım. geç de olsa paylaşmak istedim. tekrar buluşmak ümidiyle
 
KAPADOKYA TURUMUZGörkem Ayhan - 10/06/14 21:37
Her zaman Kapadokya'yı gezip görmek isterdim.Özellikle peri bacalarını... CES Travel ile bu isteklerimin hepsi gerçek oldu.Bu turda peri bacaları,çanak çömlek atölyesi,taş atölyesi gibi birçok yeri gezdik.Bu güzel tur için başta Hale abla olmak üzere CES Travel'e çok teşekkür ediyorum.
 
Güzel Atlar Ülkesinde Güzel GeziSermet Ayhan - 10/06/14 21:29
Ailece hep görmek istediğimiz Kapadokya'yı gezip görmemizi sağlayan CES Travel'a ve özellikle her zaman gülen yüzüyle tüm misafirleriyle teker teker ilgilenerek her türlü sorunlarını bizzat kendisi çözen Hale Hanıma en içten teşekkürlerimizi sunarız. 30 Mayıs 2014 tarihinde başlayan iki günlük turumuza çok yoğun, çok zevkli ve bir o kadar da eğlenceli tecrübeler sığdırdık. Umarım, güzel Türkiye'mizin başka bölgelerini de yine CES Travel ile gezme imkanı buluruz. Hizmet sektöründe çalışmanın ne kadar zor olduğunu bizzat gördükten sonra CES Travel'ın değerli çalışanlarını yürekten takdir ederiz.
 
Kapadokya Turuİlker Boray - 02/06/14 22:50
30 mayıs 1 haziran tarihinde katıldığımız bu turda eksik ve olumsuz hiçbir olayla karşılaşmadık.Teşekkürler Özlem Hanım
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Değerlendirme Yaz

Adınız:

Telefon: (Paylaşılmaz)


Mail Adresiniz:


Yorum Başlığı:


Firma Hakkındaki Yorumlarınız:

Onay Kodu :

Copyright © 2010 Ces Travel Agency Tüm hakları saklıdır. Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde Kullanım ve Satış Koşulları'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Gizlilik ve Güvenlik | Satış Sözleşmesi | Üye Sözleşmesi | Sss | İletişim   Web Tasarım:Vizly.Com