Ces Travel Agency  
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Giriş | Üye Ol
RÜYA GİBİ DOĞU KARADENİZ & BATUM TURU
Fiyat : 799TL
Değeri İndirim Kazanç
799TL %0 0TL
Bu fırsatın süresi dolmuştur!
 
Fırsatı
23.02.2018 Tarihinden İtibaren
0 Kişi Satın Aldı
Fırsatı Paylaş
TUR PROGRAMI
TUR TARİHLERİ
DETAYLAR

FİYATLAR TARİHLERE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERMEKTEDİR.LÜTFEN ALIM YAPMADAN ÖNCE ACENTAMIZA MÜSAYİTLİK SORMANIZ RİCA OLUNUR.

 

RÜYA GİBİ DOĞU KARADENİZ BATUM TURU

 

AMASYA – ORDU – BOZTEPE – GİRESUN - TRABZON – KARACA MAĞARASI - GÜMÜŞHANE – AYDER YAYLASI - KARAGÖL - BATUM - RİZE - UZUNGÖL – KÜMBET YAYLASI - KUZUALAN ŞELALESİ - MAVİ GÖL - TAMZARA - ŞEBİNKARAHİSAR - TOKAT - SAMSUN – ANKARA – İSTANBUL

 

Rüya Gibi Karadeniz...

Başta eşsiz doğası olmak üzere dalgalı, hırçın ama içinizi rahatlatan denizinin sesiyle hoş geldiniz der gibi karşılar sizi Karadeniz. İçten ve hoş sohbetleri ile Karadeniz insanını, açlık hissinin hiç üzerinizden geçmediği muhteşem Karadeniz mutfağı, fotoğraflarını çekmekten kendinizi alamayacağınız manzaraları, yemyeşil çay bahçeleri, mis kokulu çam ormanları, şırıl şırıl akan dereleri ile kendinizi cennetten bir köşede hissedeceksiniz. Gönlü yaylaları kadar geniş insanların, çayın, hamsinin, fındık, mısır, kemençe, tulum ve horonların yurdundan hiç ayrılmak istemeyeceksiniz.
Kendinizi rüyada hissedeceğiniz, her anını ve her tadını unutamayacağınız Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turumuza sizleri de bekliyoruz.

 

6 GECE 7 GÜN (5 Gece Otel Konaklaması)
 

GECE YOLCULUĞU :Araç Hareket Noktaları ve Saatleri;

23.59 Bakırköy Ömür Plaza

00.30 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü

01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

01.15 Kartal Köprüsü Altı 

01.30 Çayırova Mc Donalds Önü

02.15 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı

03.00 Sakarya Berceste Tesisleri

06.30 Ankara Armada karşısı Söğütözü Ulusoy Tesisleri Önü
07:00 Elmadağ

08.00 Kırıkkale

 

1.GÜN : SAMSUN - BANDIRMA VAPURU - AMAZONLAR DİYARI - ONUR ANITI - GAZİ MÜZESİ - İLK ADIM ANITI – ORDU BOZTEPE – GİRESUN

Karadeniz turumuza sabah yolda alınacak olan serbest kahvaltı ile başlıyoruz. İlk olarak  Amazonlar Kenti Samsun'daki gezimize başlıyoruz. İlk olarak Mustafa Kemal ATATÜRK'ün milli mücadeleyi başlatmak için 19 Mayıs 1919 'da 18 arkadaşıyla birlikte Samsun'a geldikleri vapur olan Bandırma Vapuru'nu ziyaret ediyoruz. Samsun Belediye Park'ında Samsun'un simgesi haline gelmiş, Mustafa Kemal ATATÜRK'ün şehre ilk çıktığı noktaya dikilen Avusturalyalı Heykeltraş Heinrich Krippel tarafından yapılan Atatürk Onur Anıtı'nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Samsun'a geldiğinde kaldığı otel Mantıka Palace 1940 yılında restore edilerek müze haline dönüştürülmüş Gazi Müzesi ziyaret edip Arkeoloji Müzesi'ni geziyoruz. Samsundaki gezimizin ardından bir tarafında Ordu manzarası bir tarafında uçsuz bucaksız Karadeniz sahillerinin manzarasına sahip, bir tarafında da yemyeşil tepelere hâkim ziyaret edenleri büyüleyen 485 Metre yükseklikteki Ordu Boztepe’ye çıkıp fotoğraf ve kahve molası veriyoruz. Buradaki gezimizin ardından akşam yemeği ve konaklama için Giresun’da bulunan otelimize hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Yol güzergahı üzerinde serbest olarak alınacaktır. (EXTRA)

Öğle Yemeği : Anıt Pide veya Terme Ulusoy Tesisleri ( Ekstra )

Akşam Yemeği : Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.

Konaklama : Giresun Amazon Otel , Avcı Otel , Hüseyin Otel

Güzergah : İstanbul – Ankara (450 KM), Ankara – Samsun (409 KM), Samsun – Ordu ( 151 KM ) , Ordu – Giresun ( 122 KM )

 

2.GÜN : GİRESUN KALESİ - TİREBOLU – GÖRELE KEMENÇE MÜZESİ – AKÇAABAT - TRABZON – AYASOFYA KİLİSESİ – ATATÜRK KÖŞKÜ – TELKARİ GÜMÜŞ ATÖLYESİ – ZİGANA GEÇİDİ – GÜMÜŞHANE KARACA MAĞARASI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından yeşil ile mavinin buluştuğu sahilleri tepeden görebileceğimiz şehir manzarasına hâkim Giresun Kalesini panaromik olarak görüp . Tirebolu 42 ÇAY FABRİKASI & RESTAURANT’ a doğru hareket ediyoruz. Burada çayın kalite ve tat olarak en üst noktası olan 42 çay tarafından yapılan tesiste otantik bir mimari içinde 42 çay fabrikasın da çay ile ilgili tüm bilgiyi de görerek alabilirsiniz. Çardaklarda 42 no’lu çayın lezzetine varabilirsiniz. Ardından Görele Kemençe Müzesine hareket ediyoruz. Kemençe Müzesinde kemençe hakkında bilgiler alıp gezimizi tamamladıktan sonra bölgenin yöresel lezzetlerinin durağı varsayılan Akçaabat’ta öğle yemeği molamızı veriyoruz. Ardından Trabzon’daki gezimize ilk olarak Komenes Ailesi tarafından yapılan Ayasofya Kilisesi ile başlıyoruz. Sonrasında Atatürk’ün Trabzon’a ilk geldiğinde Soğuk Su semtinde gezerken görüp beğendiği konağı Trabzon Özel İdaresince ATATÜRK’e hediye edilen ve Trabzon’a 3. ve son kez geldiğinde konakladığı Atatürk Köşkü’nü ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizin sonunda Trabzon’un ünlü  telkâri sanatını görebileceğimiz yöreye özgü takı ve ev ürünlerini en çarpıcı dizaynı ve tasarımıyla sunan Tuğana Gümüş Atölyesi’nde alışveriş molası veriyoruz.  Alışveriş molamızın sonrasında konaklama ve akşam yemeği için otelimize hareket ediyoruz.

1. Ekstra Tur Karaca Mağarası : Gümüşhane sınırları içerisinde bulunan Türkiye’deki Damlataş Mağaralarının en iyi örneği olan toplam uzunluğu 256 metre olan Karaca Mağarası'nı ziyaret ediyoruz. ( 40 TL ) ( Giriş Ücreti Dahildir )

Sabah Kahvaltısı : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Akçaabat Köftesi (EKSTRA) 

Akşam Yemeği : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.

Konaklama : Zigana Gümüşkayak Yaylakent , Limini Gölü Tabiat Parkı Otel

Güzergah : Giresun – Tirebolu – Trabzon (135 KM), Trabzon - Zigana (47 KM) 

 

3.GÜN : HAMSİKÖY – SÜRMENE BIÇAK SARAYI – UZUNGÖL - BATUM - GONİO KÖPRÜSÜ - AVRUPA MEYDANI - MEDEA HEYKELİ - PİAZZA MEYDANI - ASTRONOMİK SAAT - ALFABE KULESİ - ORTA CAMİİ - ALİ VE NİNO HEYKELİ - SAAT KULESİ - VAFTİZ HEYKELİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından yolumuz üzerindeki Hamsiköy sütlacını (ekstra)  tattıktan panaromik olarak Hamsiköy’ü görüp fotoğraf molası verdikten sonra yol güzergahımız üzerinde Sürmene Bıçak Sarayını MEHMET KUMBASAR tarafından yapılan el yapımı bıçakları gördükten sonra Uzungöl’e ulaşmak üzere yola çıkıyoruz. Uzungöl'de yolun her iki tarafını kaplayan yeşile doyacağınız asma köprüleri sakin akan gölün verdiği huzur ile  burada yaklaşık olarak 1 saatlik bir molamız olacaktır. Uzungöl gezimizi tamamladıktan sonra Batum’a geçmek üzere Sarp Sınır Kapısına hareket ediyoruz. Ülkemizi Gürcistan'a bağlayan sınır kapısından Çoruh Nehri'nin Karadeniz'e dökülen yerine konumlandırılmış Batum'a giriş yapıyoruz. Sınırdan geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Batum’da ilk olarak küçük bir sahil kasabasında olan Gonio kalesini panoramik görüyoruz. Burada Ahalsopeli ve Adlia’yı birbirine bağlayan taş köprüyü Gonio Köprüsü’nün altından Çoruh Nehri’nin suları akarken, bizler kısa bir fotoğraf molası ardından Avrupa Meydanında göğe yükselen Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli’ni görüp, sonrasında Piazza Meydanı’na gidiyoruz, Batum’un en güzel yerlerinden biri olan meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatıyor. Havayı saran taze kahve kokusu ile hoş bir atmosfer sunan meydanda verdiğimiz serbest zamanın ardından Tiyatro Meydanı’nda, Altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Tiyatro Binasını, Meryem Ana Katedrali’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında alışveriş için serbest zaman veriyoruz Serbest zamanın ardından konaklama için otelimize geçiyoruz.

1-) Ekstra Lustra ve Karester Yayla Turu (35,00 TL); 
Minibüslerimiz ile 2400 metre yüksekliğe tırmanmaya başlıyoruz. Yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası veriyor Yayla Evlerinden bir tanesine konuk oluyor çaylarımızı içiyoruz. Rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüş sonrasında Uzungöl’e geri dönüyoruz.

2-) Alternatif Tur ( Mençuna Şelalesi ) : Kamilet vadisinden minibüslerle yapılan doğa harikası içerisindeki minibüs yolculuğu sonrasında 45 dk’lık patika yollardaki yapılan yürüyüş ile çay tarlaları , farklı türde bitkiler arasında yapılan yolculuk sonrası Karadeniz bölgesi’nin en yüksekten dökülen şelalesi Mençuneye varıyoruz. İlk basamğı 50 metredir , 2. Basamağı 20 metredir. Toplam 70 metreden oluşmaktadır.

Sabah Kahvaltısı : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.

Öğlen Yemeği : Batum Pier Batumi Restoran ( Ekstra )

Akşam Yemeği : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.

Konaklama : Rize Saklıbahçe Otel , Ayder Elif Otel , Pınar Apart Otel vb.

Güzergah : Zigana – Uzungöl ( 165 Km ) , Uzungöl – Sarp Sınır Kapısı ( 178 KM ) , Sarp Sınır Kapısı – Hopa ( 20 KM ) 

 

4.GÜN : AYDER MUCİTİN YERİ - FIRTINA VADİSİ – ZİLKALE – PALOVİT ŞELALESİ - AYDER YAYLASI – GELİNTÜLÜ ŞELALESİ – MEMİŞAĞA KONAĞI – RİZE BEZİ ATOLYESİ – LEZZET DİYARI – GİRESUN

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından yaylaların sultanı Ayder Yaylası’na hareket ediyoruz. 2010 yılında Berlin Uluslararası Film Festivali'nde ülkemize “Altın Ayı” ödülünü getirmeyi başaran “Bal” filminin çekimlerinin gerçekleştiği 1350 metre yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca suları ile ünlü Ayder Yaylası'na gelmeden önce, Timisvat Köprüsü’nde fotoğraf molası veriyoruz. Ayder Yaylası'nda Gelin Tülü Şelalesi, Horon Düzü gezilerimizi tamamlayıp, Karadeniz insanın kıvrak zekasının ürünlerini görebileceğimiz Mucitin Yerini ziyaret ediyoruz. Elektriğini doğal yollardan üreten tesiste otantik Karadeniz ürünlerini görebilir ve yöreye özgü değirmenlerde üretilen mısır unu alışverişi yapabilirsiniz. Ardından öğlen yemeği için Fırtına vadisine varıyoruz. Öğlen yemeğimizin ardından sizler için 2 tur alternatifimiz yer almaktadır. (Turlarımıza katılmayacak olan misafirlerimiz için Çamlıhemşin'de serbest zaman verilecektir.) Gezilerimizin ardından Sürmene ilçesinde bulunan 1800’lü yıllarda yapılmış olan kale ev görünümüyle ve tarihi dokusu bozulmamış Memişağa Konağını ziyaret ediyoruz. Sonrasında Rize bezleri yapımını canlı olarak göreceğimiz ve alışveriş yapabileceğimiz  TEKPA RİZE BEZİ atölyesine gidiyoruz. Rize bezinin en büyük özelliği vücutta ki teri çekip vücudun serin olmasını ve nemsiz kalmasını sağlamasıdır. Rize bezi alışverişimizin ardından  Karadeniz'in Müthiş lezzetlerini yanınızda götürebilmek için tamamı yörede yaşayanlar tarafından üretilen, gerçek Tereyağ ve Peynir’in bin bir çeşidinin  alışverişi yapabileceğimiz  LEZZET DİYARI’nda alışverişimizi yapıyoruz. Alışverişimizi tamamladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için Giresun’da bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz.
Sabah Kahvaltısı : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.

Öğlen Yemeği : Pınar Alabalık Tesisleri ( EKSTRA ) 

Akşam Yemeği : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.

Konaklama : Giresun Amazon Otel , Hüseyin Otel , Avcı Otel vb.

Güzergah : Hopa – Ayder Yaylası ( 85 KM ) ,  Ayder Yaylası – Giresun ( 291 KM )

 

5.GÜN : GİRESUN ADASI ( EKSTRA ) - KUZUALAN ŞELALESİ – MAVİ GÖL - KÜMBET YAYLASI – TAMZARA - ŞEBİNKARAHİSAR – ATATÜRK EVİ – ŞEBİNKARAHİSAR KALESİ - TOKAT – ATATÜRK EVİ – TOKAT MÜZESİ – TAŞHAN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimiz Giresun Adası Tekne Turuna ekstra olarak katılabilirler. Ekstra tura katılan misafirlerimizin dönüşüyle ilk olarak  Kuzualan Tabiat Parkı olacaktır ardından doğal sodadan oluşan , yeşil ve mavi tonlarıyla görenleri kendine hayran bırakan Mavi Göl’ü ziyaret ediyoruz. Mavi Göl gezimizi tamamladıktan sonra 1700 Metre rakıma sahip Karadeniz'in eşsiz yaylalarından birisi olan Kümbet Yaylasına çıkıyoruz. Burada öğlen yemeğimizi aldıktan sonra yörenin meşhur çam sakızı sütlacını tadıyoruz. Kümbet yaylası gezimizi tamamladıktan sonra Karadeniz’i Anadolu’ya bağlayan 2200 metre rakıma sahip Eğribel Geçidinden geçerek ‘’ Doğu Karahisar ‘’ olarak bilinen Şebinkarahisar’ın tarihi Tamzara mahallesine ulaşıyoruz. Osmanlı Döneminde Ermeni , Rum ve Türklerin birlikte yaşadığı bir köy olan Tamzara’da tarihi mahalleleri ve yörenin ünlü dokuma ürünlerini gördükten sonra Atatürk’ün 1924 yılındaki ziyareti sırasında konakladığı geleneksel Şebinkarahisar evlerinden olan Atatürk Evi müzesini geziyoruz. Şahin yuvasını andıran görünümüyle Şebinkarahisar Kalesini panoramik olarak gördükten sonra Tokat’a hareket ediyoruz. Atatürk Evi , Tokat Müzesi , Taşhan Tokatta göreceğimiz yerler arasındadır. Gezilerimizi tamamladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize doğru hareket ediyoruz.
Sabah Kahvaltısı : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.

Öğlen Yemeği : Beyaz Saray Restaurant Şebinkarahisar

Akşam Yemeği : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.

Konaklama : Turhal Grand Alin Otel , Tokat Grand Alin Otel , Tokat Çavuşoğlu Tower Otel

Güzergah : Giresun – Kuzualan Şelalesi ( 50 KM ) ,  Kuzualan Şelalesi – Kümbet Yaylası ( 28 KM ) , Kümbet Yaylası – Tokat ( 249 KM )

 

6.GÜN : AMASYA – MUMYA MÜZESİ – AMASYA ARKEOLOJİ MÜZESİ - BEYAZİD KÜLLİYESİ - YALI BOYU EVLERİ - SAAT KULESİ - ŞEHZADELER GEZİ YOLU – HAZERANLAR KONAĞI – FERHAT İLE ŞİRİN – KRAL KAYA MEZARLARI - ÇORUM - ANKARA – İSTANBUL

Karadeniz turumuzdaki son günümüze otelimizde alacağımız kahvaltımız ile başlıyoruz. Ardından Osmanlılar döneminde şehzadeler şehri olarak bilinen Amasya’ya hareket ediyoruz. Amasya’daki gezimize Amasya ve çevresinde bulunan yirmi bini aşkın eserin sergilendiği Amasya Arkeoloji Müzesi ve Mumya Müzesi ile başlıyoruz. Müzede Hititlerden Romalılara, Selçukludan, Osmanlıya kadar birçok medeniyete ait eser sergilenmektedir. Müze gezimizin ardından Amasya’nın yöresel menülerinden oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz. Bayezid Külliyesi, Yalı Boyu, Şehzadeler Parkı, Saat Kulesi, Hazeranlar Konağı gezileri sonrasında Yeşilırmak Vadisi kıyısında yer alan görüntüsüyle ve hikâyesi ile büyüleyen Kral Kaya Mezarlarının panoramik görüp fotoğraflıyoruz. Aşkları tarihe mal olmuş Ferhat ile Şirin efsanesine konu olan su kanallarını gördükten sonra Amasya’dan ayrılıyoruz. Çorumda vereceğimiz leblebi alışverişi molasının ardından sırasıyla Ankara ve İstanbul’dan turumuza katılan misafirlerimizle bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
Sabah Kahvaltısı : Otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Mavi Ocak Tesisleri

Akşam Yemeği : Yolda serbest olarak alınacaktır. (EKSTRA)

Konaklama : Dönüş günüdür. Konaklama Yapılmayacaktır. 

Güzergah : Tokat - Amasya (113 KM), Amasya - Ankara (331 KM) , Ankara – İstanbul ( 450 KM ) 

 

Acentamız zaman içinde turların doluluk durumuna göre, Bu turu bazı Firmalarla ortak çalışma olarak yapmaktadır.

 

  

RAMAZAN AYI

RAMAZAN BAYRAMI  HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS KURBAN BAYRAMI

EYLÜL  

EKİMM 

    799 TL 950 TL 950 TL 950 TL 950 TL 950 TL 799 TL 799 TL
    18-24 14.06-20.06 22-28 1-7 3-9 17-23 1-7 5-11
    19-25 15.06-21.06 23-29 6-12 4-10 18-24 2-8 6-12
    20-26 16.06-22.06 24-30 7-13 5-11 19-25 7-13 7-13
    25-31 17.06-23.06 29-05.07 8-14 10-16 20-26 8-14 12-18
    26-01.06   30-06.07 13-19 11-17   9-15 13-19
    27-02.06     14-20 12-18   14-20 14-20
    01.06-07.06     15-21 24-30   15-21 19-25
    02.06-08.06     20-26 25-31   16-22 20-26
    03.06-09.06     21-27 26-01.09   21-27 21-27
    08.06-14.06     22-28 31-06.09   22-28 26-01.11
    09.06-15.06     27-02.08     23-29 27-02.11
    10.06-16.06     28-03.08     28-04.10 28-03.11
          29-04.08     29-05.10  
                30-06.10  

 

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ: Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 25 TL’dir.(EKSTRADIR)

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI: Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ; Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

 

BATUM GİRİŞİ HAKKINDA: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Batum’a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanları veya pasaportları ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (Ehliyet, Evlilik Cüzdanı vs.) geçiş yapılamamaktadır. TC vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapacaklardır. Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM’a geçişleri için NOTERDEN ONAYLI MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir, Muvafakatnamenin hem anne hem babadan onaylı olması gerekmektedir.

 

ÖNEMLİ NOT : NÜFUS CÜZDANLARININ SOĞUK DAMGASININ GÖZLE GÖRÜLÜR ŞEKİLDE BELLİ OLMASI VE NÜFUS CÜZDANININ KESİNLİKLE YIPRANMAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKTİRDE BATUM 'A GEÇİŞ YAPILMAZ. BEBEK DAHİ OLSA NÜFUS KAĞITLARININ FOTOĞRAFLI OLMASI GEREKMEKTEDİR. YENİ KİMLİK KARTINA BAŞVURAN MİSAFİRLERİMİZİN ESKİ KİMLİKLERİ İPTAL OLDUĞU İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR BU YÜZDEN YENİ ÇİPLİ KİMLİKLERİ GELENE KADAR BATUM'A GEÇİŞ YAPAMAMAKTADIRLAR.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüks Araçlar İle Ulaşım

Araç İçi İkramlar

5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama  

Otellerde 5 Sabah Kahvaltısı

Otellerde 5 Akşam Yemeği

Batum Turu

Tüm Çevre gezileri 

Profesyonel rehberlik hizmetleri 

1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğlen Yemekleri

Tüm Yemeklerde alınan içecekler

Yurt Dışı çıkış harcı (16 TL)

Eksta belirtilen tüm organizasyonlar

Tüm özel harcamalar

Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Turlarımızda her gün iki sıra atlayacak şekilde yer değişimi olmaktadır. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.İptal edilmeyen rezervasyonlarda hak kullanılmış olur.İptal koşulları ise İPARA sisteminden yapılmış olan ödemeler 7 ila 10 iş günü içerisinde k.kartınıza para iadesi gerçekleşir.Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir. 2–6 yaş çocuk veya 7-12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 

 

TEK KONAKLAMAK İSTEYEN MÜŞTERİDEN ODA FARKI ALINIR:  200 TL (Nisan-Mayıs-Ramazan ayı-Eylül-Ekim aylarındaki turlarda)

                                                                                                                    250 TL (Ramazan Bayramı-Haziran-Temmuz-Ağustos-Kurban Bayramı aylarındaki turlarda )

2-6 YAŞ ÇOCUK ÜCRETİ: 380 TL (Ramazan Ayı-Eylül-Ekim aylarındaki turlarda)

                                  399 TL (Ramazan Bayramı-Haziran-Temmuz-Ağustos-Kurban Bayramı aylarındaki turlarda)

7-12 YAŞ ÇOCUK ÜCRETİ: 599 TL ((Ramazan Ayı-Eylül-Ekim aylarındaki turlarda)

                                              650 TL ((Ramazan Bayramı-Haziran-Temmuz-Ağustos-Kurban Bayramı aylarındaki turlarda)

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez.
Programda belirtilen ekstra turlar en az 10 kişi ile hareket etmektedir, 10 kişilik çoğunluğa ulaşılamadığı takdirde ekstra tur uygulanmaz.

Acentamız zaman içinde turların doluluk durumuna göre, Bu turu bazı Firmalarla ortak çalışma olarak yapmaktadır.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, her an yağmur yağabileceği için yağmurluk, yapacağınız alışverişler için sırt çantası ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.

 

KULLANILACAK ARAÇLAR:

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk  MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlar kullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO

46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER

46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA 

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvd oynatıcı

MİTSUBİSHİ SAFİR 

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvd oynatıcı

OTOKAR DORUK

38+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, SesSistemi, 15 Lcd Tv

OTOKAR SULTAN MAXİ

31+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN

27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv

MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi

 

Ces Travel Agency A Grubu Bakanlık Onaylı Seyehat Acentasıdır. Belge no: 859

Firma Bilgileri
 
Firma Adı : Ces Travel Agency
Telefon : 0216 405 19 20 pbx
Web Site : www.cestravel.com.tr
Mail : info@cestravel.com.tr / cestravel@hotmail.com
Adres : Triad Park Evleri. Atatürk mah. Uysal cad. Yüce Sok. No:1 C3 Blok D: -1A Sancaktepe/İstanbul
haritayı göster
Copyright © 2010 Ces Travel Agency Tüm hakları saklıdır. Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde Kullanım ve Satış Koşulları'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Gizlilik ve Güvenlik | Satış Sözleşmesi | Üye Sözleşmesi | Sss | İletişim   Web Tasarım:Vizly.Com