Ces Travel Agency  
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Giriş | Üye Ol
KAPADOKYA DA BALON UÇUŞU( HERGÜN)
Fiyat : 269TL
Değeri İndirim Kazanç
448TL %0 179TL
Bu fırsatın süresi dolmuştur!
 
Fırsatı
20.04.2015 Tarihinden İtibaren
543 Kişi Satın Aldı
Fırsatı Paylaş
TUR PROGRAMI
TUR TARİHLERİ
DETAYLAR

BALON TURU

1.SORTİ 1 SAATLİK UÇUŞ

 

Balon çalışanları sizi önceden ayarlanan zamanda araçlarla kaldığınız otelden alacaklar ve uçuş yapılacak olan alana götürecekler. Pilotlar hava koşullarını ve uçuş için uygun iniş alanı gözden geçirirlerken sizde Balonların hazırlık aşamasını izleye bilir, Kapadokyanın ve balonların muhteşem manzarasının fotograflarını çeke bilirisiniz.Mürettebat tüm hazırlıkları tamamladıktan sonra Uçuş emniyetiniz ve uçuşla ilgili genel bilgiler size sunulur ve artık Uçuşa hazırız. Rüzgar bizi nereye götürürse oraya gideriz. Gökyüzü hava akımları ile katmanlandırılmıştır, bu yüzden pilot farklı yönlerde farklı hava katmanlarına yükselebilmek için balonun içindeki havayı burner ile ısıtır. Yukarıdan Kapadokya’nın görüntüsü muhteşemdir. Fotoğraf çekebilirsiniz. Ve mürettabatımız balonun içinde sizin resimlerinizi çekmekten memnuniyet duyacaktır. Bu yüzden, lütfen yanınıza fotoğraf makinesi  getiriniz. Uçuş süresi yaklaşık 1 saat olacaktır. Üzerinde uçtuğumuz pek çok açık alana iniş yapabiliriz. Pilotunuz uygun iniş yeri bulduğunda yumuşak iniş yapacaktır ve indiği yerde deneyimli yer mürettabatımız sizi karşılayacaktır. Balonu toparladıktan sonra siz şampanyalarınızı patlatırken, sertifikalarınız dağıtılır. Daha sonra sizleri Otelinize  geri bırakırız. 

 

Ces Travel Agency A Grubu Bakanlık Onaylı Seyehat Acentasıdır. Belge no: 859 

 

HER GÜN GERÇEKLEŞEBİLİR.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Bölgede ki (Sizin satın aldığınız) Otelden alınarak sabah  Balon biniş yerine gidiş-dönüş (Balon firması 1 gün önce sizi arayarak Otelden alınış saatinizin bilgisini verecektir.)

Balon Firması  Merkezindeki  salonda uçuş öncesi ikramlar.(sıcak çay,kahve,çeşitli bitki ve meyve çayları,poğoça ve simit vs…)

Uçuş bilgileri

1. Sorti : 1 Saatlik balon uçuşu (Uçuş süresi 1 saat)

Şampanyalı Kutlama

Uçuş Sertifikası

Uçuş Sigortası (kaza halinde)

 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN  HİZMETLER:

Otel konaklama

Kapadokya ya gidiş-dönüş

 

ÖNEMLİ BİLGİ

Balon Firmasının bölgedeki bazı oteller ile yapmış olduğu özel anlaşma gereği bu Otellerde konaklayan müşterilerimize maalesef hizmet verilememektedir.Rezervasyon esnasında Otel bilginizi bizimle paylaşmanız durumunda detaylı bilgi tarafınıza bildirilir.Kapadokya Bölge dışından Balon firması Transfer hizmetini ücret karşılığı verebilmektedir.

 

 

DETAYLAR

0-6 yaş çocuk uçamaz.

7-12 yaş 1 çocuk 2 yetişkinle uçtuğu takdirde indirimlidir.

Bu Hizmete Otel Dahil değildir.

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün kala yaptırılmalıdır, iptal  edilmeyen rezervasyonlarda hizmet kullanılmış sayılacaktır.İptal koşulları ise İPARA & PAYPAL sisteminden yapılmış olan ödemeler 7 ila 10 iş günü içerisinde k.kartınıza para iadesi gerçekleşir.

Alınan kuponlar en geç 7 gün içerisinde Ces Travel ‘a bildirilip rezervasyonların kesinleştirilmesi gerekmektedir.

Balon Firması Uçuşunuzdan 1 gün önce sizinle irtibat kurarak servisle alınış saatinizi bildirecektir.

Gidilemeyen (sizden kaynaklı Yetişememe yada hazır olamama) durumlarda müşterilerin parası iade olmaz.Hizmeti almış sayılır.

Tüm Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Arzu edildiği takdirde ACENTAMIZ TARAFINDAN Ekonomik Otel fiyatı verile bilmektedir. 5 ve 4 Yıldızlı Otellerde.Yada Her hafta sonu Düzenlenen Kapadokya Turumuzu satın alarak ve katılarak bu fırsatı ek olarak kullanabilirsiniz.(Turunuzu etkilemez.)

Firma Bilgileri
 
Firma Adı : Ces Travel Agency
Telefon : 0216 405 19 20
Web Site : www.cestravel.com.tr
Mail : info@cestravel.com.tr / cestravel@hotmail.com
Adres : İSTANBUL
haritayı göster
Copyright © 2010 Ces Travel Agency Tüm hakları saklıdır. Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde Kullanım ve Satış Koşulları'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Gizlilik ve Güvenlik | Satış Sözleşmesi | Üye Sözleşmesi | Sss | İletişim   Web Tasarım:Vizly.Com