Ces Travel Agency  
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Giriş | Üye Ol
İSKEÇE KARNAVALI
Fiyat : 0,01TL
Değeri İndirim Kazanç
0,01TL %0 0TL
Bu fırsatın süresi dolmuştur!
 
Fırsatı
21.07.2016 Tarihinden İtibaren
292 Kişi Satın Aldı
Fırsatı Paylaş
TUR PROGRAMI
TUR TARİHLERİ
DETAYLAR

İSKEÇE KARNAVALI

Kavala-Selanik-iskeçe

1 Gece Selanik de Konaklamalı 2 Günlük Tur

 

16.02.2018 Cuma/   İSTANBUL – KAVALA

Akşam belirlenen yer ve saatlerde misafirlerimizin alınması ile yolculuğumuz başlıyor.Tekirdağ da mola sonrası Malkara Keşan İpsala yolu üzerinden İpsala Sınır Kapısı’na  hareket ediyoruz.

 

17.02.2018 /Cumartesi  KAVALA - SELANİK

İpsala Türkiye ve sonrasında Yunanistan Kipi Sınır Kapısındaki Pasaport ve Gümrük işlemlerinden sonra Alexandroupolis (Dedeağaç) Komotini (Gümülcine) Xanthi (İskeçe)  Kavala yolu üzerinden hareket ederek sabah saatlerinde Kavala Şehir Merkezine geliyoruz. Galaksi Otelde verecek olduğumuz kahvaltı ve mola sonrasında Kavala Limana geçiyoruz. Kavala Su Kemerleri , Pargalı İbrahim Paşa’nı yaptırttığı Dört Köşe Cami , Kavala’lı Mehmet Ali Paşa’nın yaptırttığı İmarethane, evi ve Heykelini gördükten sonra resim çekmeniz için verecek olduğumuz serbest zaman sonrası saat 10.00 ‘da Selanik’e hareket ediyoruz.1,5 saatlik yolculuk sonrası Selanik’e ulaştıktan sonra Beyaz Kule-Kordon boyu, Aristottles Meydanı ve Selanik’in Alış Veriş Mağazaları ile ünlü Thimiski Caddesinde sizlere serbest zaman veriyoruz.Saat 14.30 ‘da buluşarak şehir turumuza başlıyoruz.Gezi kapsamında Venizelos Heykeli ,Hamza Bey Camisi ,Bey Hamamı,Bedesten ,Büyük İskender Heykeli ,Fuar Alanı , ve Selanik’in en büyük Kilisesi olan Aya Dimitri Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Mustafa Kemal Atatürk’ün Doğduğu Evi gezdikten sonra otelimize giriş yaparak dinleniyoruz.Akşam Yunan mezelerinin tadına bakıp, eğleneceğimiz taverna Sirtaki gecesine katılıyoruz.(Ekstra) (Konaklama Selanik )

 

18.02.2018 /Pazar  SELANİK-İSKEÇE-GÜMÜLCİNE-İSTANBUL

Sabah otelimizde kahvaltı aldıkdan sonra Saat 08.00‘de otelimizden çıkış yapıyoruz ve İskeçe’ye hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan  Kavala Kurabiyesi İmalathanelerinden kurabiyelerimizi aldıktan sonra İskeçe Şehri’ne ulaşıp Karnaval etkinliği için ayrılmış alana otobüsümüzü park edip İskeçe Belediyesi’nin servisleri ile Şehir Merkezine gidip, çeşitli renklerde ve kostümlerle şehir merkezinde düzenlenecek  İskeçe Karnavalı geçit törenlerini izleyip saat 15.30’da Gümülcine Şehrine geçiyoruz.Burada da aracımızdan inerek Gümülcine Meydanı ,tarihi Kapalıçarşı ve ,Saat Kulesi, Kılıç Heykeli,Eski ve Yeni Camiyi görüp  Sınıra hareket ediyoruz.

Pasaport, gümrük işlemleri ve Freeshops alış verişlerinden sonra İpsala Türk Sınır Kapısına geliyoruz. Buradaki işlemlerimizden sonra İpsala Keşan Tekirdağ yolunu takip ederek İstanbul’a geliyoruz ve sizleri almış olduğumuz yerlerde indirerek turumuzu sonlandırıyoruz.

 

DEPAR YERLERİ & SAATLERİ 

21.00 Kadıköy İskele (Metro Çıkışı) Işıklar Önü

21.30 Zincirlikuyu Avantgarde Oteli Önü

22.00 Bakırköy Ömür Alış veriş Merkezi önünden

 

16-18 Şubat 2018

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

Otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım

Selanik’te 1 gece  Otelde oda kahvaltı konaklama

Kavala-Selanik-İskeçe  turları

Gümülcine-Dedeağaç panoramik görülmesi

Türkçe rehberlik hizmeti

Araç içi ikramlar

 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yunanistan vize ücreti +seyehat sigortası                                                      120 Euro

Yurtdışı Seyahat sağlık sigortası                                             15 Euro ( 65 Yaş üzeri 25 Euro dur. )

Yurtdışı çıkış harcı                                                                15 TL

İlk gün Kavala Galaksi Otelde kahvaltı                                    

Selanik’te taverna eğlencesi                                                  

Tüm öğlen yemekleri , ekstra harcamalar,

Kişisel Harcamalarınız

 

Not: Yeşil pasaportu olan yolcularımız vizeden muaftır.

LÜTFEN TURA ÇIKMADAN ÖNCE YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCINIZI BANKAYA YATIRARAK DEKONTU PASAPORTUNUZ İLE BİRLİKTE  YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ.

VİZESİ ACENTAMIZ TARAFINDAN ALINAN MÜŞTERİLERİN TUR İPTALİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

 

DETAYLAR

Bu Tur yurt dışı Konaklamalı olduğu için,bölgedeki oteller karnavaldan dolayı yoğunluk yaşadıkları için ve Otellere Her satışı yapılmış müşteri isimleri komfirme ettirildiğinden dolayı, Turun kalkmasına 25 Gün kala Rezervasyonun iptali söz konusu değildir. 

 

Turun ücreti ... € dur.TL ye çevrilirken ... TL baz alınmıştır.Döviz kurlarında farklılık olması durumunda tur fiyatına yansıtılacaktır.

Tura tek kişi katılacak müşterilerimiz  .... €) oda farkı ödemesi gerekmektedir.

Yurt dışı Otel Konaklamalrında 0-2 Yaş Ücretsizdir.2-12 Yaş Ücrete tabidir.

0-2 yaş çocuk için otobüste koltuk Ücreti  ... €) Tur Öncesi Acenteya ödenir.

3-12 yaş çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalmak koşuluyla geçerlidir. 

Kişilerin pasaport temdit sürelerinin en az 6 ay olması gerekmektedir. Pasaportunda Kıbrıs Girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar.

Yeşil Pasaportlulara Vize alınmasına gerek yoktur.TC Pasaportu ise Yurt Dışı çıkış Harcı ödeme zorunluluğu vardır.

İngiltere Vizesi olanlar YUNANİSTAN ‘a giriş için Vize almak  zorundadır

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 25 gün kala yaptırılmalıdır, iptal edilmeyenrezervasyonlarda hak kullanılmış olur.İptal koşulları ise İPARA  sisteminden yapılmış olan ödemeler 10 ila 15 iş günü içerisinde k.kartınıza para iadesi gerçekleşir

Yurt Dışı Otel Konaklamalarında Müşteri Tura çıkmadan önce ,Pasaport ,oda durumu ve Tüm bilgileri otele bildirildiği için Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 25 gün kala Müşteri tarafından Acenta aranarak yaptırmalıdır,Aksi Takdirde İptal söz konusu değildir.

Yeterli doluluk sağlanamadığı tarihlerde acente, en geç 3 gün önce bildirmek kaydıyla Diğer turlarımıza kayıt yapma hakkına sahiptir.

Otobüste koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Koltuklar rezervasyon sırasına

göre  otomatik ayarlanmaktadır.

Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.

Tur içeriği aynı kalmak şartıyla Rehber programda zamansal değişiklikler yapma hakkına sahip olup, olası değişiklikler; gerekli durumlarda siz misafirlerimizin daha rahat bir tur geçirmenizi sağlamak amacıyla değiştirilebilir.

Bütün fiyatlara KDV dahildir.

Acenta Otellerin yoğunluk durumuna göre aynı standartlarda konaklamayı başka bir otelle değiştirme hakkına sahiptir!.

 

ZORUNLU SEYEHAT SİGORTASI HAKKINDA:

TÜRSAB 1618 NOLU YASA GEREĞİNCE; Seyehat Acentası ile Seyehat eden Tüm müşterilerin Acenta tarafından Çıkarttırılmış olan (Turizm Bakanlığı tarafından onaylanmış Sigorta Firmaları ve Acentalar arasında yapılan özel anlaşma gereğince) Zorunlu Seyehat Sigortalarını Tur Süresince Yanlarında bulundurmaları ve Müşterinin Bireysel olarak Çıkartırmış oldukları Yurt dışı seyehat sigortasının Turlar süresince Geçerli olmadığının bilgilerinize sunarız.Sigorta Poliçesinde yazması gereken hususlar aşağıda bilginize sunulmuştur.

Ces Travel Agency A Grubu Bakanlık Onaylı Seyehat Acentasıdır. Belge no: A 0859

Firma Bilgileri
 
Firma Adı : Ces Travel Agency
Telefon : 0216 405 19 20 pbx
Web Site : www.cestravel.com.tr
Mail : info@cestravel.com.tr / cestravel@hotmail.com
Adres : Triad Park Evleri Atatürk mah.Uysal cad.Yüce sok No:1 C3 Blok K: -1A Sancaktepe-İstanbul
haritayı göster
Copyright © 2010 Ces Travel Agency Tüm hakları saklıdır. Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde Kullanım ve Satış Koşulları'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Gizlilik ve Güvenlik | Satış Sözleşmesi | Üye Sözleşmesi | Sss | İletişim   Web Tasarım:Vizly.Com